אודות

מוסך רן דיין בע"מ מבית שלום דיין הוא עסק משפחתי שהוקם ב-1963 על ידי שלום דיין, בעל תעודת הסמכה ממשרד התחבורה. המוסך בניהולו של הבן, רן דיין, מבצע את כל טיפולי הרכב: מכונאות דיזל ובנזין, פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר, חשמל ומיזוג אוויר וכן אבחון רכב ממוחשב ברמת דיוק גבוהה. אנשי המקצוע של המוסך הינם מורשים ומומחים בטיפול של רכבי "סוזוקי". כמו כן מתמחים בכלי רכב ממותגים נוספים כגון: קרייזלר, ג'יפ, דודג', סוזוקי, פורשה, איסוזו, אופל, סאאב, GMC ועוד.

בית העסק הוא מוסך מורשה של "קבוצת מכשירי תנועה", המשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הרכב. רן דיין, הינו הנדסאי מכונות ורכב ובעל תעודת הסמכה לניהול מוסכים. מנהלי המוסך עוברים השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל, בנושאי טכנולוגיה ושירות לקוחות, ולאחר מכן מכשירים את הצוותים במקום. כמו כן, אנשי המקצוע במוסך עוברים הכשרות תכופות בתחומי התמחותם – ובעיקר בנוגע לרכבי סוזוקי וקרייזלר.

בעת ביצוע הטיפולים, לקוחות המוסך יכולים להתרווח בפינת המתנה ממוזגת עם טלוויזיה ושתייה. אנשי המוסך מחויבים לשירות המקצועי והאמין ביותר, וישמחו לעמוד לרשות כל לקוח הבא בשערי המקום מתוך דאגה לשביעות רצון מירבית.

ליצירת קשר

השאירו פרטים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן